**** Hotel Red & Blue design hotel Prague ubytování Praha 5-Smíchov

Hotel Praha 5-Smíchov  Red & Blue design hotel Prague Red & Blue design hotel Prague se nachází na okraji historického centra Prahy, jen 10 minut chůze od Karlova mostu. Budova ze začátku 20. století byla zcela zrekonstruována v roce 2009 a nyní poskytuje 52 velkých klimatizovaných pokojů.
 
Red & Blue design hotel v Praze nabízí pohodlí a kvalitu v atmosféře plné luxusu a výjimečnosti.

Ubytování
Pro Váš pobyt v hotelu máte na výběr z krásných luxusních 26 Blue pokojů a 26 Red pokojů v Design stylu, které jsou vybaveny vším, co byste mohli potřebovat během svého pobytu ve Zlaté Praze. Všechny pokoje jsou vybaveny měkkými koberci, moderním nábytkem, mají luxusní koupelny, zdarma wifi a klimatizaci. V přízemí je moderní kavárna / bar a dostatek míst v restauraci určené pro snídaně.

Typ pokoje: Design Double room pokoje mají vše, co potřebujete pro kvalitní pobyt v Praze. Můžete si odpočinout v pohodlí a klidu místnosti, jejíž vybavení se pyšní nádherným designem.

Typ pokoje: Superior design room pokoje s velkými módními detaily interiéru mohou také nabídnout více prostoru, sprchu i vanu a skvělý výhled na Prahu!

Praha Red & Blue design hotel Prague vybavení
Bar, 24-hodinová služba v recepci, zahrada, terasa. Pokoje - Zařízení i pro tělesně postižené, výtah, trezor, topení, úschovna zavazadel, klimatizace. Nekuřácký hotel včetně všech pokojů. Soukromé parkování možné v areálu hotelu (rezervace nutná) a cena 15,00  EUR za den. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu a je zdarma. Konferenční místnost a vybavení pro firemní schůzky / bankety. Doprava z letiště - zpoplatněná, pokojová služba, praní a žehlení prádla, snídaně na pokoj, směnárna, balíčky k obědu, organizace exkurzí i rezervace vstupenek.

Nově zrekonstruovan a krásně vymalován Red & Blue design hotel Prague nabízí svěží a jedinečný styl, design a kvalitu. Profesionální a příjemný personál se těší na Vaši návštěvu.

Čtyřhvězdičkový Red & Blue design hotel Prague se může pochlubit perfektním umístěním naproti okouzlujícího Petřínského parku. V okolí je množství klubů, známých restaurací a barů, nedaleko je i obchodní centrum s multikinem. Užijte si klidnou atmosféru ve stylových pokojích navržených tak, aby splňovaly největší nároky hostů.
Hotel Praha 5-Smíchov  Red & Blue design hotel Prague - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 5-Smíchov  Red & Blue design hotel Prague - Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 5-Smíchov  Red & Blue design hotel Prague - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 5-Smíchov  Red & Blue design hotel Prague - disponuje restauracíHotel Praha 5-Smíchov  Red & Blue design hotel Prague - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 5-Smíchov  Red & Blue design hotel Prague - je k dispozici letní terasaHotel Praha 5-Smíchov  Red & Blue design hotel Prague - disponuje kavárnouHotel Praha 5-Smíchov  Red & Blue design hotel Prague - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 5-Smíchov  Red & Blue design hotel Prague - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 5-Smíchov  Red & Blue design hotel Prague - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 5-Smíchov  Red & Blue design hotel Prague - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 5-Smíchov  Red & Blue design hotel Prague - na pokojích je telefon